Meist

Accounting & Taxes OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille asutajad on oma karjääri jooksul kokku puutunud klientidega väga erinevatest maailma nurkadest. Läbi rahvusvahelise 15-aastase raamatupidamisteenuse osutamise kogemuse oleme jõudnud järeldusele, et eduka koostöö aluseks on ennekõike kokkulepetest kinnipidamine. Raamatupidamine on paljudele inimestele vägagi võõras valdkond ning parema meelega sellesse ei süveneta. Pigem usaldatakse raamatupidajaid. Selline lähenemine on meie meelest igati korrektne, sest keskenduda tuleb ennekõike oma põhitööle ehk sellele, mis toob raha sisse. Meie teame, et suudame Teile pakkuda professionaalset, paindlikku ja kvaliteetset teenust. Selleks et saaksite meie väidetele kinnitust, loodame siinkohal alustada Teiega pikaajalist koostööd.

Meie klientideks on väikesed ning keskmise suurusega ettevõtted eri tegevusaladelt, aga ka MTÜ-d, SA-d ja KÜ-d. Meie meeskonnas on inimesed, kes räägivad lisaks eesti keelele ka vene, soome, inglise ja saksa keelt. Seega aitame Teid kõigis raamatupidamislikes küsimustes meeleldi ka nendes keeltes, et saaksite keskenduda oma põhitööle.

Igaüks meist tegeleb oma igapäevaste kulude ja tulude arvestamisega ning oma võimaluste väljaselgitamisega. Nii on ka ettevõtte raamatupidamine mitte ainult numbrite jada, vaid pidev ja hea ülevaade ettevõtte käekäigust, tuludest ja kuludest ning võimalustest. Korras raamatupidamine näitab ettevõtte seniseid arenguid ja loob õige pildi tuleviku võimalustest. Meie kliendina võite olla kindel, et oleme teile lojaalsed nii headel kui ka halvematel aegadel ning pakume omapoolseid lahendusi edukuse suurendamiseks.

Soovime oma püsikliendiprogrammiga väärtustada pikaajalist koostööd ning pakkuda Teile selle kaudu teenust parema hinnaga.

Väärtustades kokkuleppeid ja pikaajalist koostööd,

Accounting & Taxes meeskond

logo_250x150